5. „A co si mám vzít na sebe?“

Doporučuji si vzít několik variant oblečení, aby náš výběr byl co nejpestřejší a našli jsme společně tu nejvhodnější kombinaci na focení. Na místě vám poté pomohu vybrat výsledné 3-4 outfity. Na proměny vybíráme outfity 2.

Pro dámy: Od letních pestrobarevných šatů, přes volné svetry po sexy prádlo. Nezapomínejte, že tyto věci musíme zkombinovat, proto se snažte vždy mít jak vršek tak adekvátní spodek. Doplňky větší a výraznější. Hledejte věci ve kterých se cítíte dobře.

Glamour: Pokud chcete fotografie ve stylu glamour i toto má svá pravidla – spodní prádlo v kompletech (stejná podprsenka a kalhotky), košilky apod., velmi dobře vypadají jednoduché např. béžové, černé, bílé prádlo.

Pro pány: Ano, i pánové musí mít promyšlený šatník. Košile, saka, svetry, trička nic není zakázáno. K tomu samozřejmě kalhoty, kraťasy apod. daného stylu. Nebojte se jak ležérních kombinací, tak i sportovních. Kravaty, motýlky a šle taky nejsou od věci.

Pro rodiny a páry: Pokud se jedná o rodinné nebo párové focení, snažte se barevně nebo stylem sladit, aby se variace daly navzájem kombinovat. Pokud jste vícečlenná rodina snažte se udržet alespoň styl oblečení (letní, sportovní, společenské apod.) Nikdy nezklame bílé triko a džíny nebo stejná barevná kombinace. Na skupinové fotografie ideálně trička bez potisků nebo výrazných nápisů. Pozn. nevedeme dětské rekvizity a stylizovaná zákoutí.

Těhotenské focení: Doporučuji volná trika a svetry, rozepínací košile, svetříky, sáčka, vše co vašemu bříšku uleví. To, že nezapnete džíny se dá zamaskovat, klidně volte legíny. Dále také například letní šaty, ponča. Spodní prádlo v kompletech. Případně v ateliéru máme k zapůjčení těhotenské šaty v několika variantách jak na vílová focení, tak na odhalenější těhu fotky. viz. foto níže 🙂

U NÁS K ZAPŮJČENÍ: Pro maminky a holčičky máme několik šatů a sukýnek k zapůjčení v několika barvách včetně čelenek a doplňků do vlasů. Pro chlapečky ve stejných barvách jsou v ateliéru motýlky a šle a také komplety pro maminky a syny. Také možnost zapůjčení těhotenských šatů. viz. foto níže.